İstanbul Evden Eve Nakliyat

karakoç Nakliyat, kurulduğu 1990 yılından bugüne, verdiği kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmet politikası ile İstanbul evden eve nakliyat sektöründe öncü bir firma haline gelmiştir.
Firmamız, gerek İstanbul şehri içinde gerekse şehirlerarasında sağladığı taşımacılık hizmeti ile uzman personelimiz ve güvenli araçlarımız aracılığıyla taşınma işlemlerinizi kolaylaştırmanıza yardım etmektedir. İstanbul evden eve nakliyat konusunda özellikle trafik yoğunluğu nedeniyle zaman ve ulaşım açısından sıkıntı yaratabilen bir şehrimiz olduğundan, özellikle bu sorunun giderilmesi için araçlarımızda deneyimli ve uzman sürücüler çalıştırılmaktadır.

Aynı zamanda bölgenin arazi yapısı ve hangi yol seçiminin daha uygun olacağı hususunda da bilgi birikimine sahip olan personellerimiz sayesinde, taşıma sırasında karşılaşılabilecek sorunlar en aza indirgenmektedir.

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe önde gelen firmamız, taşıma yapılacak günün öncesinde eşyalarınızı görerek ekspertiz hizmeti vermekte ve bu doğrultuda eşyalarınızın zarar görmemesi için hangi araç en uygunsa onu seçerek taşıma işlemini seçilen araçla gerçekleştirmektedir. Verdiğimiz bu profesyonel hizmet ve sahip olduğumuz geniş lojistik ağ sayesinde her türlü eşyanızı, güvenli ve hızlı bir şekilde dilediğiniz yere taşıyabilen firmamız, taşıma sırasında yaşayabileceğiniz diğer sorunlar karşısında da sizlere yardımcı olmaktadır.
Siz de telefonlarımız ve e-posta adresimiz aracılığıyla bize ulaşarak taşınma kâbusunuzu huzurlu ve güvenli bir nakliyat işlemine çevirebilir ve sorunsuz bir şekilde yeni adresinize taşınabilirsiniz.