İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmirliler için taşınmak artık stres, yorgunluk, gerginlik ve hasar görmüş eşyalar anlamına gelmiyor. Çünkü firmamız İzmir evden eve nakliyat hizmetleri ile İzmirlilerin imdadına yetişiyor. Hem kent içerisinde hem de şehirden şehre taşımacılık alanında hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak adına tüm çalışmalarını itina ile gerçekleştiriyor. Profesyonel anlamda nakliye hizmeti veren firmamız kadrosunda sadece tecrübeli ve alanında bilgi sahibi olan personel görev yapmaktadır. Bu nedenle güvenle taşıma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Gerektiğinde eski ve yeni evin önüne kurulan asansör ile eşyalarınız çok daha hızlı ve kolay bir şekilde nakledilebilmektedir. İzmir evden eve nakliyat hizmetleri için firmamız ile irtibata geçmeniz durumunda sizin uygun olduğunuz bir gün ve saatte ekspertiz görevlisi evinize gelerek çalışmalarımız hakkında sizi bilgilendirebilir ve fiyat teklifi sunabilir. Bu sayede çok daha sağlıklı bir karar almanız söz konusu olacaktır. Ekiplerimiz eşyalarınızın hasar görmesini engellemek adına paketleme ve kolileme aşamasında önlemlerini almaktadır. Mobilyalarınızın çizilmesini önlemek için özel plakalar ve ambalajlar kullanılmaktadır.

Koltuk takımlarınız da itina ile sarıldığı için kirlenmeleri veya hasar görmeleri söz konusu olmayacaktır. İzmir evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında olabildiğince küçük ebatlara sahip koliler kullanılmaktadır. Bu sayede kolilerin alt bölümünde kalan eşyalarınızın ezilmesi ve zarar görmesi engellenmektedir. Taşındığınız eve eşyalarınız yine ekiplerimiz tarafından yerleştirilmektedir. Hizmetlerimizden faydalanmak için taşınmayı planladığınız tarihten en az 2 hafta önce bizimle irtibata geçmenizi öneririz.