Ofis-Büro Taşımacılığı

Pek çok sektör için olduğu gibi ofis büro taşımacılığı için de profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan karakoç Nakliyat, değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurmakta ve alt yapısını devamlı olarak güncellemektedir.

Firmamız, ofis büro taşımacılığına uygun lojistik yapısı ve her biri alanında uzman personeli ile eşyalarınızı güvenli ve hasarsız bir şekilde Balikesir’da gideceği noktaya ulaştırmaktadır. Öncelikli olarak taşıma işlemi öncesinde sizi ofisinizde ziyaret eden ve firmamıza bağlı olarak çalışan bir ekspertiz uzmanı ile eşyalarınızın inceleni gerekli raporun oluşturulması sonucu, taraflar arasında anlaşma sağlandığı takdirde firmamız adına sözleşme imzalanmaktadır. Daha sonra taşıma günü belirlenerek firmamız tarafından gerekli tüm hazırlıklar yapılmaktadır.

Firmamızın ofis büro taşımacılığı hususunda belirlediği stratejiler ile taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Örneğin ofis birden çok odaya sahip ise taşıma işlemi oda oda yapılmaktadır. Öncelikli olarak arşiv ve dökümanlar Avrupa’dan ithal edilen özel kâğıtlar ile sarılmakta ve bu kâğıtlar üzerine kayıp ya da karışıklık durumlarının önlenmesi için ofis sahibinin bilgileri yazılmaktadır.

Özel graft kâğıtlara sarılan dosyalar özenle kolilere yerleştirilmektedir. Ofis mobilyalarının taşınması sırasında ise mobilyalar, firmamız bünyesindeki marangozlar tarafından tek tek demonte edilmektedir. Ayrıca eşyalarınızın taşınması sırasında yaşanabilecek herhangi bir sorun için firmamız sigorta hizmeti sunmaktadır.
Siz de Balikesir’da ofis büro taşımacılığı için karakoç Nakliyat kalite ve güvencesinden yararlanmak ve eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamak için bizimle iletişime geçebilir ve nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz.